Na de succesvolle overstap naar de zware tour en de snelle progressie in de training, besloten om de stap in het diepe te wagen. Afgelopen weekend Grand Prix gestart met Iza Dieni. Ze liep een correcte proef, maar er is zeker ruimte voor verbetering. We werden beloond met bijna 64 % en wonnen de eerste prijs! Wat een geweldig debuut voor deze 10 jarige merrie! Opleiden van jonge paarden is zo leuk.
Na Horses2fly Apres Minut, Eagle en Iza Dieni, is dit mijn derde zware tour paard en tweede grand prix paard opgeleid van begin af aan.
Horses2fly Apres Minuit mocht ook weer mee. Ook hij scoorde de vorige keer goed in de intermediaire 2, dus ik startte met hem ook weer Grand Prix. Hij liep een fijne proef en liet weinig steken vallen. Het geheel mag nog wat meer afdruk hebben, maar ik was super blij! Hij doet het toch nog maar even met zijn 18 jaar. Genieten van deze mooie momenten!


